بهترین لباس های Spider-man

شخصیت spider-man یکی از قدیمی ترین شخصیت های marvel بوده و در این چند سال لباس های مختلفی رو در کمیک، بازی و حتی فیلم پوشیده.

امروز اومدیم تا چند تا از بهترین لباس های Spider-man و کمی از تاریخچه این لباس ها رو بهتون معرفی کنیم، با ما همراه باشید.

Symbiote suit/Black suit Spider-man (اولین بار در کمیک Amazing spider-man #252 1984)

یکی از بهترین لباس های Spider-man بدون شک Symbiote suit بوده که هنوز هم بعد از چندین سال هنوز هم در بازی ها و کمیک ها استفاده میشه.

این لباس (که یکی از چندین symbiote است) قبل از اینکه به eddie brock بچسبه و شخصیت Venom رو بوجود بیاره، برای اولین بار در کمیکی که گفته شد خودش رو به Spider-man چسبونده و طرح مخصوص به خودش رو بوجود آورده و البته peter parker بعد از مدتی متوجه میشه که این لباس یک symbiote هستش و سعی میکنه که با آتش و صدا این لباس رو از خود جدا کنه.

در این چند سال این لباس رو با طرح های مختلف مشاهده کردیم مثل وقتی که sam raimi نسخه خودش از این لباس رو داخل فیلم Spider-man 3 بوجود آورد.

چیزی که این لباس رو بسیار زیبا جلوه میده سادگی اون هستش، خط های لباس اصلی Spider-man از بین رفته و شما فقط یک لوگوی جدید از این شخصیت رو داخل این لباس مشاهده می کنید.

Future Foundation Suit (اولین بار در کمیک Future Foundation #1 2011)

لباس future foundation وقتی بوجود اومد که شخصیت human torch از گروه fantastic four در یکی از کمیک ها جان خود را از دست می دهد و این گروه تصمیم می گیرد که Spider-man را به گروه خود اضافه کنند اما دیگر از اسم fantastic four استفاده نمی کنند و گروه جدید خود را future foundation صدا می کنند.

طراحی این لباس بسیار زیبا است لوگوی Spider-man به طور مساوی به قسمت های مختلف بدن اون پخش شده و با ترکیب رنگ های سیاه و سفید در جاهای مختلف یک لباس جدیدی رو برای Spider man بوجود آورده.

Spider-man 2099 (اولین بار در کمیک amazing Spider-man vol 1 #365 1992)

این لباس برای اولین بار به صورت یک تیزر در کمیکی که در بالا گفته شده (که مخصوص تولد ۳۰ سالگی این شخصیت است) نشان داده شد که فقط برای این بود که نشون بدن Spider man در آینده نیز وجود دارد اما علاقه شدید طرفداران به این لباس باعث شد که بعدا یک سری کمیک در مورد این Spider-man بوجود بیاد و ما حتی می توانیم این شخصیت رو در تریلر across the spider verse ببینیم.

نکته جالب این لباس جدا از طراحی بسیار زیبا این هستش که کلا یک Spider man جدید هستش و peter parker در این دنیا فقط parker industries رو کنترل میکنه و کسی که این لباس رو پوشیده miguel o’hera هستش.

Advanced suit و anti ock suit (اولین بار در بازی Marvel’s Spider-man 2018)

در این بازی، peter parker به کمک وسایل otto octavius یک لباس جدید برای خود طراحی می کند به نام advanced suit و در اواخر بازی این لباس را با تکنولوژی otto octavius ترکیب کرده و با لباس anti ock suit به مبارزه می رود.

نکته جالب این لباس ها این است که هر دو این لباس برای بازی Spider-man 2018 طراحی شده بودند و در کمیک و یا فیلم قبلا وجود نداشتند.

Sam raimi’s Spider-man

در ابتدای مقاله گفتیم که sam raimi یک black suit برای دنیایی سینمایی خود درست کرده بود اما قبل از آن یکی از معروف ترین لباس های Spider man را درست کرده بود که در هر سه فیلم استفاده شد که مردم این لباس رو به عنوان raimi suit می شناسند.

طراحی این لباس بسیار شبیه به لباس های دنیای کمیک Spider man بوده ولی با یک لوگوی جدید که زیاد مثل لباس های دنیای کمیک نباشه.

ممنون که با بهترین لباس های Spider man با ما همراه بودید اگر که دنبال مقاله های spider man بیشتری هستید مقاله نقد و بررسی spider man: miles morales رو چک کنید.

تلگرام : gamerima

منبع : gamerima

نویسنده مطلب: gamerima

منبع مطلب

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.