چطور با پابجی پول در بیاوریم؟

بازی های آنلاین یکی از سرگرمی های گسترده افراد در این روز ها هستند. اما با پیشرفت تکنولوژی و اینترنتی شدن بسیاری از کارهای روزمره، بازی کردن نیز از سطح سرگرمی خارج شده و به یک تخصص بدل شده است. گیمر ها در تمام جهان درآمد زایی بالایی دارند و مسابقات آنلاین، سالانه جوایز گران بهایی را برای برندگان تعیین می کند.

پابجی یکی از بازی های پر طرفدار آنلاین برای گیمر ها است که بر روی گوشی به سادگی نصب می شود. در این مطلب می خواهیم دربارع نحوه درآمد زایی از طریق بازی پابجی بگوییم.

مسابقات آنلاین پابجی:

اکثر گیم ها به صورت آنلاین هم برگزار می شوند و همین امر هیجان بازی کردن و رقابت را برای گیمر ها بالاتر می برد. پابجی نیز در پلتفرم های آنلاین بسیاری به شکل آنلاین و رقابتی بازی می شود. پلتفرم هایی مانند: FACEIT, Gamenattles, GamerzArena و غیره… برای بازی کردن آنلاین پابجی شما باید به سادگی در یکی از این پلتفرم ها عضو شده و بازی خود را شروع کنید. این ساده ترین راه درآمد زایی به وسیله این بازی است.

یکی از پلتفرم های مورد علاقه گیمر ها، یوتیوب است. گیمر های معروف و ماهر، با ساختن کانال یوتیوب و آپلود کردن بازی های خود و به دست آوردن اعضای زیاد برای کانال بازیشان، درآمد های هنگفتی از یوتیوب کسب می کنند. یکی دیگر از پلتفرم های مخصوص گیمر ها Twitchاست. Twitch مکانی است برای دیدن بازی های آنلاین به شکل همزمان که از سال 2011 به پلتفرمی پر طرفدار و پر رونق برای گیمرها تبدیل شده است. بازی کردن پابجی و اساسا گیم ها به صورت آنلاین، نیاز به مهارت بیشتری دارد و معمولا گیمرهای با سابقه در بازی کردن آنلاین پیش قدم هستند.

کمپانی های بازی سازی از افراد تاثیرگذار می خواهند تا بازی ساخته شده توسط آن ها را در پلتفرم هایی مانند توییچ استریم کنند و همچنین از پلیر ها می خواهند تا استریم های ساخته شده را ببینند. این استارتاپ بر این باور است که پاداش دادن می تواند کمک کند و ثبت این پاداش ها در بلاک چین، این موضوع را شفاف و عادلانه تر می کند. پابجی یک از بازی های سبک مبارزه ای است که با بازی فورتنایت رقابت می کند. با توجه به نمودار های استیم، این بازی روزانه 350,000 پلیر دارد. پابجی مثال خوبی از یک بازی است که می خواهد به طرفداران همیشگی خود پاداش بدهد. کمپانی های بازی برای استریم کردن بازی هایشان، روش های مختلفی را اجرا می کنند تا گیمر ها بیش از پیش جذب بازی آنها شده و برای کمپانی آنها درآمد زایی کنند.

سر گروه بازیکنان پابجی شوید:

اگر شما در بازی پابجی حرفه ای هستید، می توان وظیفه آموزش (Train) گیمر های تازه کار را به عهده بگیرید. می توانید مراحل بازی، نکات فنی و مسیر برنده شدن و حرفه ای شدن، چگونگی فرار از دست دشمنان و رسیدن به مراحل بالاتر با کسب بیشترین امتیاز را به آنها بیاموزید و به صورت آنلاین کسب درآمد کنید.

یکی از امکاناتی که به بازی سرعت و کیفیت بیشتری می بخشد، پد گیم های پابجی است. پد گیم یا دسته بازی پابجی که روی گوشی موبایل نصب می شود، بازی شما را حرفه ای تر می کند. پد گیم پابجی انواع مختلفی دارد که قیمت گیم پد پابجی بسته به آپشن ها و کیفیت جنس آن، متفاوت است.

اگر خواهان کسب درآمد از طریق ترین کردن سایر بازیکنان هستید، اینطور به نظر می رسد که به عنوان سرگروه به یک دسته بازی برای سرعت عمل بیشتر نیاز دارید تا استایل یک راهنمای تمام عیار و گیمر واقعی را به خودتان بگیرید. پیشنهاد ما خرید دسته بازی پابجی مدل +sp است. این دسته بازی، یک دسته با طراحی دقیق و متناسب برای بازی پابجی است که کنترل شما را روی شلیک، حرکت و نشانه‌گیری و چرخش بالاتر می‌برد. گیم پد +SP مخصوص پابجی یک فن خنک‌کننده هم دارد که در بازی های طولانی از صدمه زدن به گوشی موبایلتان جلوگیری می کند.

همکاری پابجی با سایر گیم ها:

این کمپانی می گوید که اخیرا هم این پروژه را در بازی های دیگری مانند State of Decay 2، فورتنایت، Apex Legends و سری بازی های بتلفیلد نیز به اجرا در آورده است. استارتاپ Refereum می گوید که در رویداد فروش توکن که اوایل سال 2018 به طور خصوصی برگزار کرده است، این استارتاپ توانسته 32 میلیون دلار سرمایه کسب کند و توکن RFR را ساخته تا بتواند بازی سازان، استریم کننده ها و پلیر ها را بهتر حمایت کند.

نویسنده مطلب: StyleUp | استایل آپ

منبع مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.