دانلود رایگان بازی ذوالفقار

بازی ایرانی ذوالفقار در سبک شوتر اول شخص است که توسط موسسه سفیر بشارت با همکاری شرکت رسانه پرداز آمیتیس و استودیو اپیدمیک در سال ۱۳۹۳ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی (PC) توسط های وی یو، منتشر شد.

داستان بازی از جایی شروع می‌شود که ایران از طریق لبنان متوجه می‌شود که اسرائیل قصد حمله به تأسیسات اتمی ایران را دارد و به کمک حزب الله این حمله را خنثی می‌کند، بازی از سپتامبر ۲۰۱۳ آغاز می‌شود و پس از درگیری در یکی از ناوهای دریایی، ایران از طریق کانال سوئز به اهداف خود می‌رسد.

حال، آن‌ها برای جلوگیری از این حمله، یکی از زبده‌ترین و کارکشته‌ترین نیروهای خودشان را برای مصاف با اسرائیل و خنثی کردن نقشه شوم آن‌ها می‌فرستند و آن شخص، کاراکتر اصلی بازی است.

بازی ایرانی ذوالفقار از لحاظ جلوه‌های بصری، با توجه به سال ساخت و انتشار خود، جزو بهترین بازی‌های شوتر ایرانی محسوب می‌شود.

سازندگان بازی ذوالفقار تا حد توان سعی کرده‌اند که در بازی با گیم پلی خسته‌کننده‌ای روبرو نباشید. علاوه بر حمل سلاح‌های مختلف مثل تک‌تیرانداز و آرپی‌جی، شما در بازی می‌توانید سوار بر تانک‌ها و نفربرها شوید و دشمنان خود را که تنوع خوبی هم دارند و شامل افراد پیاده نظام، تانک، بالگرد و قایق می‌شود را نابود کنید.

یکی از ویژگی‌های خوب این بازی که در کمتر بازی‌های ایرانی دیده‌ایم، گویندگی خوب و سرزنده محمدرضا علیمردانی در ذوالفقار است؛ مثلاً وقتی که شما با سلاح تک‌تیرانداز، یکی از دشمنان خود را از پای درآورید، کاراکتر بازی، دیالوگ‌های جالبی مانند، به دوربین سلام کن می‌گوید که واقعاً بازیباز را حسابی به وجد می‌آورد و باعث هیجانی‌تر و پویاتر شدن بازی می‌شود.


تصاویری از بازی:

حداقل سیستم مورد نیاز

رم: ۱گیگ

کارت گرافیک: ۵۱۲ MB

۵ گیگ فضای خالی برای نصب


سازنده بازی: موسسه سفیر بشارت

ناشر بازی: های وی یو

موتور بازی سازی: کرای انجین


لینک های دانلود

دانلود پارت ۱

دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

دانلود پارت ۵


منبع: گیمین

نویسنده مطلب: ابوالفضل ناصحی

منبع مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.